LNK

LNK ehk Liidu Noorsootöö Keskus on Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduse Liidu (EEKBK Liit) allasutus, mille eesmärgiks on võimestada liidu kogudusi nende noorsootöös.

Kontakt

PP Festival

Sündmused

i

Postitused

Laste- ja noortetööd veebis

Laste- ja noortetööd veebis

Meie kogudused on sattunud uude väga reaalsesse nutiajastusse, kus eriolukord sunnib meid leidma uusi võimalusi ja lahendusi, et jätkata kogudusetööd. Tänu Jumalale, et meil on nii palju erinevaid virtuaalvõimalusi, mille kaudu ka noorte ja lastega kontakti hoida....

read more
Suur joonistusvõistlus

Suur joonistusvõistlus

LNK SUUR JOONISTUSVÕISTLUS!   Vahvad lapsed, toredad lapsevanemad ning tublid lastetöötegijad! Kuulutame välja ühe suure joonistamisevõistluse! Ootame joonistusi kahes erinevas teema kategoorias: 1. ÜLESTÕUSMISPÜHA Peagi on käes ülestõusmispühad, mis ilmselt...

read more
Futuurum

Futuurum

Tahame üheskoos luua keskkonna, kus koos unistada, arutleda, saada julgustatud ja - natuke pingutada ka. Teil, me head noored sõbrad, on eriline ülesanne olla jumalariiklike väärtuste kehastajad keset maise riigi tegelikkust. Mis tähendab, et kokkuhoidmine ja Jumala...

read more

Tulevased sündmused

07

aprill

LNK suur joonistusvõistlus

Igal pool   Rohkem infot

09

mai

Lastetöö konverents Tallinnas

Tallinn   Rohkem infot

05-06

juuni

28-29

august

SÜTIK

Tallinn   Rohkem infot

06

september

LNK pühapäev

Igal pool   Rohkem infot

18-20

September

PP Festival 2020

Tallinnas  Rohkem infot

Vaata kogu kalendrit

Facebooki postitused

2 päeva tagasi

LNK

LNK SUUR JOONISTUSVÕISTLUS!🎨

Vahvad lapsed, toredad lapsevanemad ning tublid lastetöötegijad!

Kuulutame välja ühe suure joonistamisevõistluse! 📣
Ootame joonistusi kahes erinevas teema kategoorias:

1. ÜLESTÕUSMISPÜHA✨
Peagi on käes ülestõusmispühad, mis ilmselt tulevad koguduste jaoks väga teistmoodi kui tavaliselt. Kuid lugu ise ei ole teistmoodi - ikka see sama põhjus, miks tähistame! Kutsumegi lapsi tähistama, joonistades seda lugu üles. Kui sa oled lastetöötegija või lapsevanem, siis julgustame sind eelnevalt lastele seda lugu rääkima, selleks võid kasutada erinevaid vaheneid, näiteks otsi mõni põnev video sellest.

2. PARIM KINK🎁
Kuna tänasel päeval ei saa me väga oma sõprde, pere või naabritega nii palju suhelda kui tavaliselt, siis sellegipoolest julgustame mõtlema sellel ajal teistele. Ootame joonistusi maailma parimatest kingitustest, mida täna saaksime teha teistele kasvõi naabritele. (PS! Joonistusvõistlust võib ju ka sõpradele jagada, kes samuti kodus peavad olema! )

Parimatele oleme valmis pannud auhindadena erinevaid põnevaid kinkekaarte! 🏆
Et võistlus oleks aus, siis loosime välja parimaid ka kahes vanusegrupis. Kuni 8-aastased ja kuni 12-aastased.

Saada joonistused meile hiljemalt 🔜07.aprilliks FB sõnumitesse, meilile lnk@kogudused.ee või aadressil Koskla 18, 10615 Tallinn.

Avaldame joonistused ka oma FB lehel! 🙌

Aga nüüd kiiresti paberit ja pliiatseid otsima!
... Vaata lisaSee Less

Vaata Facebookis

3 päeva tagasi

LNK

Lastetöötegijad!💪
Sel perioodil on päris keeruline jõuda meie koguduse lasteni. Ja võibolla jääb ideid ka väheks. Õnneks on meil kogudusi, kellest saame inspiratsiooni. Rakvere Karmeli kogudus teeb igaks pühapäevaks ka lastele mõeldud jutluse. Kui endal võimalusi ei ole, siis tulevad teised appi. Ehk tasub silm peal hoida teiste koguduste sisendil. Jaga kasvõi seda sama jutlust oma koguduse lastele!🙌
... Vaata lisaSee Less

Vaata Facebookis

Noorsootöö

Noorsootöö EEKBK liidus on koguduse kaudu võimaluste loomine kuni 26-aastastele noortele nende terviklikuks arenguks, et kasvada Kristuse järgijateks.
Liidu noorsootöö on kõiki noori muutev ja võimestav Kristuse keskne ajakohane liikumine ühiskonnas.

PP festival

PiibliPäevad (PP) on noorte kogunemine, millest tänaseks on kasvanud suurem liikumine, mida tuntakse PP nime all.
Selle raames kohtuvad noored üle Eesti igal aastal ühiselt jagatud elumuutvateks kogemusteks.
PP on muutnud sadade ja tuhandete noorte elusid ning tõeliselt eriline oleks näha sel aastal ka sind osalejate hulgas!

Lastetöö

Igatseme, et lastetöö oleks mitmekülgne oma vormides ja meetodites ning seejuures, kaasaegne ja innovaatiline, et kogudus võiks olla julgustav keskkond meie lastele.

Noortetöö

Meie igatsus on näha, et kogudus on üha enam noortele avatud, mõistetav ja inspireeriv kogukond, kus noor võib leida väärtust ning areneda terviklikult.

Õppematerjalid

Abiks lastetundide läbiviimisel.