Möödunud nädalal toimus Liidu lastetöötegijaid kokkutoov Zoomi kohtumine, kus saime üksteist julgustada ja inspireerida. Kohal oli tervelt 32 lastetöötegijat 25-st erinevast kogudusest! Kuulsime lühikest vaimulikku sõnumit Lastetöö visioonikoja eestvedajalt Gunnar Kotiesenilt ning kolme ausat ja julgustavat lugu möödunud ajast Kaileen Geidikult, Ave Avistelt ja Judith van Markilt. Lisaks saime olla gruppides ja ühises osaduses, et üksteist kuulata ja üles ehitada.

Olles sellises ajas, kus segadust ja teadmatust on palju, on eriti tore tõdeda, et oleme kõik tegelikult samal lehel ning meie igaühe lugu on eriline ja saab olla inspiratsiooniks teistele. Igatseme ju kõik lõpuks seda, kuidas armastada lapsi parimal viisil ning aidata neid oma teekonnal Jeesusega. Kuigi aeg on keeruline, ütleb Jeesuse jätkuvalt: „Laske lapsed minu juurde tulla, ärge keelake neid, sest selliste päralt on Jumala riik!” Mk.10:14

Lisaks on aprillist alates oodata lastetöö teemalisi podcaste ehk taskuhäälinguid “Lapse kingades”, mida veavad eest Judith van Mark ja Joonas Alvre. Podcasti teemad on mõeldud eelkõige lastetöötegijatele, aga ka lapsevanematele. Esimene osa on tulemas juba 06.aprillil! Rohkem infot saadame peagi!