LIIDU NOORSOOTÖÖ KESKUS

Mis on LNK?
LNK ehk Liidu Noorsootöö Keskus on Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduse Liidu (EEKBK Liit) allasutus, mille eesmärgiks on võimestada liidu kogudusi nende noorsootöös.

Missioon
LNK missioon on võimestada kogudusi olemaks noortele avatud, mõistetav ja inspireeriv kogukond, kes Kristuse-keskset elu väärtustades loovad keskkondi noore terviklikuks arenguks.

Tulevikunägemus
Meie igatsus LNK-na on näha meie kogudusi tegemas parimat noorsootööd, mis on elav, kõnekas ning elusid muutev. Oleme veendunud et kogudus saab olla tänasel usukaugel ajastul noore inimesi jaoks äärmiselt vajalik ning tähenduslik keskkond, isegi teine perekond. Täna on meie koguduste keskel statistika andmetel 1770 last ja noort (806 last, 247 teismelist, 509 noort ja 208 noort täiskasvanut). Need arvud ei ole viimaste aastate jooksul eriliselt muutunud. Meie nägemus on järgneva 5 aasta jooksul kasvada liikumiseks, millesse kuulub vähemalt 3000 noort – see tähendab pea kaks korda suuremat noorte arvu läbi osaluse, kaasamise ning eelkõige koguduslike mõttemalli muutuste kaudu.