29.-30.oktoobril toimus PP Festival “Usu läbi”. See on juba 42.kord, aga esmakordselt toimus see täielikult veebivahendusel, tänu millele said sellest osa võtta kõik soovijad. Meie andmetel oli PP Festivali jälgimas ligi 1000 seadet. Teame, et mitmel pool koguneti kogukondades, et üheskoos PP-st osa olla. Selliseks korraldamiseks tuli kokku ligi 60-liikmeline meeskond just PP jaoks ehitatud stuudiosse Tallinnas.
PP Festivalil sai oluliseks esile tuua just need teemad, mis tänasel segasel ajal võiks aidata noori leida usukindluse Jumalas ja selles kogukonnas, kuhu Jumal neid kutsunud on. Seetõttu rääkisime teemadest nagu usu olulisus, eriarvamustes hakkama saamine, valuga toime tulemine, usujulged teod ja kindlameelsus tegutseda usus Jumalasse. Soovime, et iga noor võiks kogeda toetust ning leida oma koht tänases koguduses. Ning veel enamgi, olema julged märkama ja armastama igaühte nende ümber, kustahes nad on. Oleme tänulikud kõigile, kes on toetanud PP Festivali toimumist palves, kingitustega ja finantsiliselt. Üheskoos panustades noortesse, suudame luua neid olulisi jüngerlikke keskkondi, mis muudavad elusid.
Inspireerituna Helle Lihti tunnistusest teekonnast Jumalaga jääb küsimus: missugusest usust tahame meie tunnistada 40 aasta pärast järgmistele põlvkondadele?
Kõik sessioonid on järelvaadatavad PP Festivali YouTube-i kanalil: https://www.youtube.com/watch?v=RDUGs3Dcn34&list=PL0oljAkVI82p8R8iqaJA6X5hGHAew0ltf
Värskeim info PP Festivaliga seoses leiab PP Festivali Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/PPfestival.ee/
PP Festivali teemalaulu “Usu läbi” on võimalik kuulata siit: https://open.spotify.com/track/2r0dEj2PEsU0xnLfFBpbe2?si=ed52124e4868479c
Pildid: Ander Iva