Üheks võimaluseks on ette võtta seiklus koos lastega. Suur Piibliseiklus annab selleks palju võimalusi, sest selles on 100 piiblilugu (50 VT ja 50 UT).

suurpiibliseiklusSee on põnev ja täiesti uus Piibliga tutvumise viis 7 -12 aastastele lastele. Iga teema jaoks on olemas pühapäevakoolitund (100 tundi), kus on palju ideid, mille abil saad planeerida oma lastetundi. Kokku on 10 Vana Testmendi ja 10 Uue Testamendi seiklust. Igas seikluses on 5 lugu.

Teekonna vältel kohtud lisaks piiblitegelastele veel ka paljude teiste seiklejatega üle maailma (Suur Piibliseiklus on tõlgitud 18 keelde, seda on trükitud rohkem kui 64 000 eskemplari üle maailma, 2012.aastal sai see parima inglisekeelse lasteraamatu tiitli). Igas seikluses on lähimaks kaaslaseks lapse enese poolt valitud  (täiskasvanud) juhendaja kellega koos otsitakse vastuseid küsimustele ning jagatakse kogetut. Rikkalikult illustreeritud piiblilugude tundmaõppimise kõrval, saab laps lisateadmisi entsüklopeedilisest osast, palvemõtteid ning juhendid loominguliseks tegevuseks. Iga piibliloo juurde on võimalik tellida (saada e-kiri) vastav pühapäevakooli tund (väljaandja Avatud Piibli Ühing).

Tee läbi Suur Piibliseiklus ja…

  • —koged Piiblit uue nurga alt
  • —uurid läbi 100 piiblilugu
  • —saad pildi kogu Piibli suurest loost
  • —kohtud raamatu lehekülgedel Jumalaga
  • —avastad, kuidas elada Jumala viisil