Koolis käimine, õppimine ja tunnitöö said alates eelmisest aastat täiesti uue tähenduse kui kõik õppetöö toimus järsku distantsilt ja nii mõnigi meist pidi istuma päevi eneseisolatsioonis.
Koolis käimine tähendas nüüd kodus oma arvuti taga istumist, õppimine tähendas kordades rohkem iseseisvat üksinda tööd jne.
Paljud noored kirjeldavad, et on tundnud, et on oma õpiülesannetega üksi jäänud ning iga päev muutuv informatsioon tekitab ärevust. Kaasa ei aita ka see kui keskendumine koduses keskkonnas on raske ning lõpuks ongi õpimotivatsiooni keeruline leida.
Kuidas päriselt distantsõppega ja isolatsiooniga hästi hakkama saada? Kas see peabki nii raske olema?
Üheskoos proovime leida veebiseminaril nippe ja trikke, et õppimise ja enesejuhtimisega paremini toime tulla.
Veebiseminarile on eelkõige oodatud noored õppijad, kuid ka kõik teised, kes puutuvad kokku distantsõppega ning tahaks saada toimetulekuks nippe ja nõu.
Veebiseminaril kõneleb psühholoog ja pereterapeut Karita Kibuspuu ning seminari modereerib Risttee koguduse noortejuht ja LNK noorsootöö spetsialist Kadi Tingas.
Seminar toimub Zoom keskkonnas 25. jaanuaril kell 18.00-19.30 ning kõigile registreerunutele saadame ligipääsu lingi eraldi meilile.
Palume ennast regada siin: https://forms.gle/ghSUHnsa3ute2HDf7